PTFR0805Q180KN9
MFR.Part #
PTFR0805Q180KN9
JLCPCB Part #
C53280139
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 180kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS