EWWR0003J33R0T9
MFR.Part #
EWWR0003J33R0T9
JLCPCB Part #
C348869
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS