MMFR3710B100KV9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
MMFR3710B100KV9
JLCPCB Part #
C18164713
Package
Plugin,D3.7xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300V 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D3.7xL10mm Through Hole Resistors ROHS