PTFR0603B5K60N9
MFR.Part #
PTFR0603B5K60N9
JLCPCB Part #
C2692804
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS