PTFR0402B49R9P9
MFR.Part #
PTFR0402B49R9P9
JLCPCB Part #
C478876
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS