PTFR0603B590RN9
MFR.Part #
PTFR0603B590RN9
JLCPCB Part #
C19680008
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS