PTFR0603B300RV9
MFR.Part #
PTFR0603B300RV9
JLCPCB Part #
C19688614
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS