PTFR0805Q200KN9
MFR.Part #
PTFR0805Q200KN9
JLCPCB Part #
C23067436
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 200kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS