HZFR1206D5R10N9R
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HZFR1206D5R10N9R
JLCPCB Part #
C49230688
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 300mW 5.1Ω 95V Metal Foil Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS