PTFR0805B23K2N9
MFR.Part #
PTFR0805B23K2N9
JLCPCB Part #
C2692771
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS