HVLR7609J200MK9
MFR.Part #
HVLR7609J200MK9
JLCPCB Part #
C19681894
Package
Plugin,D10.5xL76mm
Description
-55℃~+175℃ 200MΩ 22.5kV 7.5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D10.5xL76mm Through Hole Resistors ROHS