PTFR0805B390RN9
MFR.Part #
PTFR0805B390RN9
JLCPCB Part #
C351572
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS