HVLR5208F100MK9
MFR.Part #
HVLR5208F100MK9
JLCPCB Part #
C2979341
Package
Plugin,D8xL52mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 15kV 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D8xL52mm Through Hole Resistors ROHS