HVLR3908F200MK9
MFR.Part #
HVLR3908F200MK9
JLCPCB Part #
C2979333
Description
-55℃~+175℃ 10kV 200MΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS