PTFR0805Q100KN9
MFR.Part #
PTFR0805Q100KN9
JLCPCB Part #
C23067433
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS