HPCR0402F1R80G9
MFR.Part #
HPCR0402F1R80G9
JLCPCB Part #
C514775
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS