HVLR1905J50K0K9
MFR.Part #
HVLR1905J50K0K9
JLCPCB Part #
C19681873
Package
Plugin,D6.5xL19mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.5kV 50kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS