PTFR1206B100RP9
MFR.Part #
PTFR1206B100RP9
JLCPCB Part #
C351537
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS