EWWR0006JR500T9
MFR.Part #
EWWR0006JR500T9
JLCPCB Part #
C349012
Package
Plugin,D8xL23.5mm
Description
-55℃~+155℃ 500mΩ 6W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D8xL23.5mm Through Hole Resistors ROHS