HVLR1505F200KK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR1505F200KK9
JLCPCB Part #
C2979364
Package
Plugin,D6.5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 2.5kV 200kΩ 700mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D6.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS