EWWR0003JR100T9
MFR.Part #
EWWR0003JR100T9
JLCPCB Part #
C494663
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 3W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS