HVLR1379J200KK9
MFR.Part #
HVLR1379J200KK9
JLCPCB Part #
C19691799
Package
插件,D10.5xL137mm
Description
-55℃~+175℃ 13W 200kΩ 45kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D10.5xL137mm Through Hole Resistors ROHS