ECSF2512FR015K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
ECSF2512FR015K9
JLCPCB Part #
C349176
Package
2512
Description
15mΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS