PTFR1206B33K0P9
MFR.Part #
PTFR1206B33K0P9
JLCPCB Part #
C351471
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS