HPCR0805F31K6K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HPCR0805F31K6K9
JLCPCB Part #
C365288
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS