PTFR0805B910KN9
MFR.Part #
PTFR0805B910KN9
JLCPCB Part #
C5382596
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 910kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS