HPCR0603F9K10K9
MFR.Part #
HPCR0603F9K10K9
JLCPCB Part #
C365228
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 125mW 50V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS