ETCR0603F16K0K9
MFR.Part #
ETCR0603F16K0K9
JLCPCB Part #
C365389
Description
100mW 16kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS