HPCR0603F360RK9
MFR.Part #
HPCR0603F360RK9
JLCPCB Part #
C365151
Description
-55℃~+125℃ 125mW 360Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS