HPCR0603F1R50K9
MFR.Part #
HPCR0603F1R50K9
JLCPCB Part #
C365112
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS