MMFR6518B20K0V9
MFR.Part #
MMFR6518B20K0V9
JLCPCB Part #
C18164691
Description
-55℃~+125℃ 1W 20kΩ 400V Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D6.5xL18.3mm Through Hole Resistors ROHS