EWWR0010J1R50T9
MFR.Part #
EWWR0010J1R50T9
JLCPCB Part #
C349096
Package
Plugin,D9xL36.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 10W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL36.5mm Through Hole Resistors ROHS