AECR1206F33R0K9
MFR.Part #
AECR1206F33R0K9
JLCPCB Part #
C352091
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS