HPCR0402F3R00S9
MFR.Part #
HPCR0402F3R00S9
JLCPCB Part #
C2849041
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS