HVLR5208F200MK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR5208F200MK9
JLCPCB Part #
C2979370
Package
插件,D9.5xL52mm
Description
-55℃~+175℃ 15kV 200MΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL52mm Through Hole Resistors ROHS