AECR1206F20R0K9
MFR.Part #
AECR1206F20R0K9
JLCPCB Part #
C352119
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS