LMERW250F24R0Q9L
MFR.Part #
LMERW250F24R0Q9L
JLCPCB Part #
C719987
Description
-55℃~+125℃ 200V 24Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS