AECR0402F22R0K9
MFR.Part #
AECR0402F22R0K9
JLCPCB Part #
C352453
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS