AECR0603F220RK9
MFR.Part #
AECR0603F220RK9
JLCPCB Part #
C328349
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS