HVLR2505F100MK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR2505F100MK9
JLCPCB Part #
C5766867
Package
Plugin,D5xL25.4mm
Description
-55℃~+175℃ 1.2W 100MΩ 5.5kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS