PTFR1206B24K9P9
MFR.Part #
PTFR1206B24K9P9
JLCPCB Part #
C351477
Description
-55℃~+125℃ 200V 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS