TPAN0220FR610K9
MFR.Part #
TPAN0220FR610K9
JLCPCB Part #
C20616185
Description
-55℃~+150℃ 0.61Ω 500V 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS