EWWR0010J5R00T9
MFR.Part #
EWWR0010J5R00T9
JLCPCB Part #
C349134
Package
Plugin,D9xL36.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 5Ω Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL36.5mm Through Hole Resistors ROHS