X9315UMZ-2.7
MFR.Part #
X9315UMZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539920
Package
MSOP-8
Description
0℃~+70℃ 1 2.7V~5.5V 300ppm/℃ 32 5uA Linear ±20% MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS