X5163S8IZ-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5163S8IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1355035
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 2.63V 2.7V~5.5V 200ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS