RJH65T04BDPMA0#T2F
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RJH65T04BDPMA0#T2F
JLCPCB Part #
C17414307
Package
TO-3PFP
Description
125ns 35ns 60A 650V 65W 74nC 80ns TO-3PFP IGBT Transistors / Modules ROHS