NP80N03MLE-S18-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP80N03MLE-S18-AY
JLCPCB Part #
C3280388
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@4.5V 120W 2.5V 3.9nF 30V 490pF 72nC@10V 80A 890pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS