M5M51008DFP
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
M5M51008DFP
JLCPCB Part #
C2829319
Package
SOP-32-11.4mm
Description
0℃~+70℃ 15mA 1Mbit 20uA 4.5V~5.5V 55ns Parallel Port (Parallel) SOP-32-11.4mm SRAM ROHS