ISL89160FBEAZ
MFR.Part #
ISL89160FBEAZ
JLCPCB Part #
C3654852
Package
SOIC-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1.12V~1.32V 1.98V~2.18V 2 20ns 20ns 4.5V~16V 6A 6A MOSFET Under Voltage Protection SOIC-8-EP Gate Drivers ROHS