X9315WMIZ-2.7R5419
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9315WMIZ-2.7R5419
JLCPCB Part #
C1539928
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 32 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS